A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Оваднівське територіальне відокремлене спеціалізоване відділення
Володимир-Волинського ЦПО

Наші напрацювання

27 лютого в Оваднівському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії педагогічних працівників сільськогосподарського виробництва. На розгляд та обговорення членами методичної комісії виносилися такі питання:

1. Проведення лабораторно-практичних занять у відповідності з вимогами ДСПТО.

2. Про підготовку до чергової атестації. викладачів вищої категорії Мороза Г.С., Субіцького В.С. та викладача першої категорії Іванюка В.Л.

3. Звіт викладачів та майстрів виробничого навчання по підсумках семінару, який проводило ГО «» Волинський ресурсний центр», з професій «Слюсар з ремонту автомобіля» та «Електромонтер сільської електрифікації».

По першому питанню з доповіддю виступив Мороз Г.С.. По другому питанню члени методичної комісії заслухали повідомлення викладачів, які атестуються про роботу в між атестаційний період та про їх готовність до чергової атестації.

Викладачі Іванюк В.Л. та Тумік В.Г. розповіли про проведені семінари. Варто зазначити, що робота семінару насичена інформацією, актуальністю, високим професіоналізмом керівників. Семінар накреслив шляхи подальшої роботи у плані зміцнення матеріально-технічної бази, вдосконалення існуючих робочих програм, покращення роботи з роботодавцями по даних професіях.

 


 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора