A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оваднівський професійний ліцей
Володимир-Волинського району Волинської області

Новини

В Оваднівському професійному ліцеї відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів

На першому засіданні методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів присутні розглянули організаційні питання щодо плануючої документації, поділилися ідеями щодо участі викладачів в обласному фестивалі педагогічних інновацій та визначилися з кандидатурами викладачів, які братимуть участь у всеукраїнському конкурсі "Вчитель року" у номінації "Історія", "Зарубіжна література" та обласному конкурсі "Вчитель року" у номінації "Захист Вітчизни".

14:11 18.09.2019

В Оваднівському професійному ліцеї відбувся захід з елементами тренінгу "Зупинимо булінгу разом"

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу в Оваднівському професійному ліцеї відбувся захід з елементами тренінгу "Зупинимо булінгу разом". Разом з психологом учні ліцею обговорювали причини та наслідки булінгу, програвали різні можливі ситуації, переглянули мотиваційний кліп.

14:04 18.09.2019

Зустріч з представниками Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського центру зайнятості

Перша проблема, яка виникає у випускників навчальних закладів – як знайти роботу. Багато работодавців надають перевагу працівникам уже з досвідом, тому знайти роботу випускнику дуже важко. Саме цю проблему обговорювали фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волиського обласного центру зайнятості зі студентами Оваднівського професійного ліцею. Захід проходив у форматі діяльності Центру професійного становлення «Крок до успіху», який продовжив свою діяльність із початком навчального року. Під час зустрічі учасники опрацювали відеоматеріали пошуку роботи під назвою «Особливості зайнятості молоді», ознайомились із основами самопрезентації та поняттям «резюме», «співбесіда». Підсумком заходу стало обговорення у форматі світового кафе. Учасники сконцентрувалися на пошуку істини, узагальнили, з якими головними проблемами стикаються випускники закладів освіти при пошуку роботи, якою вони хочуть її бачити, яким повинен бути найкращий роботодавець та працівник. Обговорення було цікавим та змістовним. Кожен виділив для себе важливі речі, котрі допоможуть в подальшому при пошуку роботи. Спеціалісти служби зайнятості порадили студентам максимально використати шанс проходження виробничої та переддипломної практики, адже саме тоді вони можуть отримати певний досвід, оволодіти практичними навичками, а роботодавці мають можливість в цей час познайомитись з молодими людьми.

13:34 04.09.2019

Привітання з днем народження

Соціальний педагог Анастасія Андріївна привітала з днем народження Фринаса Артура,який бере активну участь у житті ліцею та є учасником учнівського самоврядування "Лідер".

17:21 04.06.2019

"Україна - це Європа"

Учасник євро клубу "Об'єднана Європа" Артур Фринас намалював плакат "Україна - це Європа" , тим самим доводить , що наша країна знаходиться у родині цилівізованих , демократичиних держав. Ми європейська нація, яка прагне розиватися і квітнути поміж нам подібних.

23:10 24.05.2019

Наша гордість!

Учень Оваднівського професійного ліцею Андрій Кузьмич подолав страх та в переломний момент свого життя не здався і присвятив себе спорту. Не дивлячись ні на що, він впевнено прямує до своєї мети.

23:00 24.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування