A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Оваднівське територіальне відокремлене спеціалізоване відділення
Володимир-Волинського ЦПО

Новини

Дата: від до Скинути

Вебінар для учнівської молоді

26 листопада фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представниками Володимир-Волинського центру професійно-технічної освіти та Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО в рамках Всеукраїнського тижня професійної та професійно-технічної освіти провели вебінар для учнівської молоді.Участь в заході взяли учні 8 шкіл Оваднівської ТГ Зимнівської ТГ,Устилузької ТГ. Фахівці наголосили, що вибір професії – це одне з найголовніших рішень в житті і перший крок – це вибір навчального закладу. Також проінформували присутню молодь про затребувані робітничі професії та перспективи працевлаштування, розповіли про профорієнтаційні послуги служби зайнятості для учнів.

14:16 26.11.2021

21 жовтня з метою популяризації здорового способу життя відбулась товариська гра з футболу між здобувачами освіти першого та другого курсів.

21 жовтня з метою популяризації здорового способу життя відбулась товариська гра з футболу між здобувачами освіти першого та другого курсів. У підсумку першокусники перемогли з результатом 5:3.

17:31 21.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора