A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оваднівський професійний ліцей
Володимир-Волинського району Волинської області

Новини

Привітання з днем народження

Соціальний педагог Анастасія Андріївна привітала з днем народження Фринаса Артура,який бере активну участь у житті ліцею та є учасником учнівського самоврядування "Лідер".

17:21 04.06.2019

"Україна - це Європа"

Учасник євро клубу "Об'єднана Європа" Артур Фринас намалював плакат "Україна - це Європа" , тим самим доводить , що наша країна знаходиться у родині цилівізованих , демократичиних держав. Ми європейська нація, яка прагне розиватися і квітнути поміж нам подібних.

23:10 24.05.2019

Наша гордість!

Учень Оваднівського професійного ліцею Андрій Кузьмич подолав страх та в переломний момент свого життя не здався і присвятив себе спорту. Не дивлячись ні на що, він впевнено прямує до своєї мети.

23:00 24.05.2019

"Зробимо свій ліцей ошатним!"

Дощовий травень посприяв буянню весняних трав, а скосити їх, прибрати у квітниках можна було тільки сьогодні, коли нарешті день видався без дощу.

23:52 23.05.2019

Наша талановита молодь

З кожним днем ми все більше переконуємося, що у нас талановита молодь. Цією нагодою скористався журналіст Олексій Біянов з редакції "Місто вечірнє", де взяв інтерв'ю у нашого учня Кузьмича Андрія. Готуємо щось цікаве, але залишимо це поки в таємниці.

23:48 21.05.2019

"Здорова молодь - здорова нація"

У неділю 19 травня відбувся III обласний фестиваль серед молоді за програмою Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді "Здорова молодь - здорова нація", де соціальний педагог Рижанова Анастасія Андріївна взяла участь і посіла почесне 3-тє місце .

23:35 20.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування