A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Оваднівський професійний ліцей
Володимир-Волинського району Волинської області

Зустріч з представниками Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського центру зайнятості

Дата: 04.09.2019 13:34
Кількість переглядів: 47

Перша проблема, яка виникає у випускників навчальних закладів – як знайти роботу. Багато работодавців надають перевагу працівникам уже з досвідом, тому знайти роботу випускнику дуже важко. Саме цю проблему обговорювали фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волиського обласного центру зайнятості зі студентами Оваднівського професійного ліцею. Захід проходив у форматі діяльності Центру професійного становлення «Крок до успіху», який продовжив свою діяльність із початком навчального року.
Під час зустрічі учасники опрацювали відеоматеріали пошуку роботи під назвою «Особливості зайнятості молоді», ознайомились із основами самопрезентації та поняттям «резюме», «співбесіда».
Підсумком заходу стало обговорення у форматі світового кафе. Учасники сконцентрувалися на пошуку істини, узагальнили, з якими головними проблемами стикаються випускники закладів освіти при пошуку роботи, якою вони хочуть її бачити, яким повинен бути найкращий роботодавець та працівник. Обговорення було цікавим та змістовним. Кожен виділив для себе важливі речі, котрі допоможуть в подальшому при пошуку роботи.
Спеціалісти служби зайнятості порадили студентам максимально використати шанс проходження виробничої та переддипломної практики, адже саме тоді вони можуть отримати певний досвід, оволодіти практичними навичками, а роботодавці мають можливість в цей час познайомитись з молодими людьми.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування