A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Оваднівське територіальне відокремлене спеціалізоване відділення
Володимир-Волинського ЦПО

Вебінар для учнівської молоді

Дата: 26.11.2021 14:16
Кількість переглядів: 63

26 листопада фахівці з профорієнтації Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно з представниками Володимир-Волинського центру професійно-технічної освіти та Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО в рамках Всеукраїнського тижня професійної та професійно-технічної освіти провели вебінар для учнівської молоді.Участь в заході взяли учні 8 шкіл Оваднівської ТГ Зимнівської ТГ,Устилузької ТГ. Фахівці наголосили, що вибір професії – це одне з найголовніших рішень в житті і перший крок – це вибір навчального закладу. Також проінформували присутню молодь про затребувані робітничі професії та перспективи працевлаштування, розповіли про профорієнтаційні послуги служби зайнятості для учнів.

Представники Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО та Володимир-Волинського центру професійно-технічної освіти презентували свої навчальні заклади та розповіли про професії, за якими навчають. Ознайомили з умовами навчання та правилами вступу.

Презентація навчального закладу – це перша зустріч з вибором професійного майбутнього і можливо хтось в найближчому майбутньому, стане гордістю даних ліцей. Сподіваємось, що після проведеного заходу чимало присутніх вирішать опанувати робітничі професії.

      

     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора