A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Оваднівський професійний ліцей
Володимир-Волинського району Волинської області

Засідання обласної методичної секції викладачів фізики, математики та астрономії

Дата: 19.04.2019 17:15
Кількість переглядів: 121

17 квітня відбулося засідання обласної методичної секції викладачів фізики, математики та астрономії у формі навчального семінару на тему «Формування ключових, професійних та загальнопрофесійних компетентностей учнів на уроках фізико-математичних предметів», яке проводилося на базі Оваднівського професійного ліцею.

Актуальні проблеми при викладанні математики, фізики і астрономії, зокрема, порядок закінчення 2018-2019 навчального року та підготовку до проведення ДПА у формі ЗНО для учнів ЗП(ПТ)О, розглянула керівник секції, методист НМЦ ПТО у Волинській області Оксана Добровольська.

Викладачі області відвідали урок систематизації та узагальнення знань з математики, який провела викладач Оваднівського професійного ліцею Галина Худа. Мали можливість ознайомитись з навчально-матеріальною базою закладу та комплексно-методичним забезпеченням з математики, фізики та астрономії, огляд яких провели методист ліцею Валентина Крайнова та заступник директора Ірина Жолнач.

Учасники засідання обласної секції також висловили пропозиції щодо тематичного планування та впровадження інтерактивних форм роботи під час короткотермінового підвищення кваліфікації педагогічних працівників у міжатестаційний період.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування