A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Оваднівське територіальне відокремлене спеціалізоване відділення
Володимир-Волинського ЦПО

Соціальний педагог

Соціальний захист в ліцеї

Станом на 2016-2017 навчальний рік в ліцеї навчається 10 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

З метою соціального захисту учнів пільгового контингенту, адміністрацією та педагогічним колективом вживаються відповідні заходи:

  • складений загальноліцейний соціальний паспорт;

  • учням пільгового контингенту надається безкоштовний гуртожиток;

  • на початку 2016-2017 навчального року учні з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали грошову компенсацію на придбання одягу та взуття, а також навчальну літературу.

  • Діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, на період навчання, забезпечуються:

    • харчуванням за встановленими нормами (Постанова КМУ від 22.11.2004р. № 1591)

    • одягом, взуттям, м’яким інвентарем при зарахуванні до закладу на суму не менш як 35 неподаткових мінімумів доходів громадян

    • на щорічне поповнення одягу, взуття, м’якого інвентарю не повинно перевищувати 65% (наказ МОН від 17.11.2003р. № 763)

Особам з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, учням та студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, до завершення навчання виплачується щорічна допомога для придбання навчальної літератури «в розмірі трьох мінімальних ординарних (звичайних) академічних стипендій. Виплата зазначеної допомоги провадиться протягом 30 днів після початку навчального року за рахунок коштів. Що передбачаються для навчальних закладів у відповідних бюджетах.

По закінченню навчання: учням студентам з числа дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, а також учням, які в період навчання у віці 18-23 років залишилися без батьків, що навчалися або виховувалися в навчально-виховних та вищих закладах  і перебували на повному державному утриманні, при їх працевлаштуванні видається одяг, взуття, м’який інвентар і обладнання на суму. Не менше як 40 (Постанова КМУ від 05.04.1994р. № 226 П.13) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

А також одноразова грошова допомога в розмірі шести прожиткових мінімумів.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора